Інформація про одужання Айшварії Рай та її доньки з'явилась на фейсбук-сторінці актриси від імені представників сім'ї.

До слова В Європі почалась друга хвиля пандемії COVID-19, – Джонсон

На щастя, тести Айшварії і Аарадхії показали негативні результати, і вони виписалися з лікарні. Вони зараз перебувають вдома,
– йдеться в повідомленні.

У цей же час чоловік актриси Абхішек Баччан написав у своєму профілі в твіттері, що він і його батько Амітаб Баччан як і раніше перебувають у лікарні під наглядом лікарів.

"Спасибі всім за ваші постійні молитви і добрі побажання. У боргу назавжди. На щастя, Айшварія і Аарадхія мають негативні результати на коронавірус і були виписані з лікарні. Тепер вони будуть вдома. Ми з батьком залишаємося в лікарні під наглядом медичного персоналу", – повідомив чоловік.

Що відомо про COVID-19 у сім'ї акторів?

Свекор Айшварії Рай – зірка Боллівуду Амітаб Баччан – першим у сім'ї підхопив коронавірус. Вперше про це стало відомо 11 липня. Його одразу відвезли у лікарню і там він досі перебуває під наглядом лікарів. Після перевірки на коронавірус в інших членів сім'ї, з'ясувалось, що хворими стали син актора – Абхішек Баччан, і його дружина Айшварія Рай з донькою. Усіх їх 17 липня доставили у лікарню, а в жінки з дівчинкою виникли деякі ускладнення хвороби – у них ускладнилось дихання і виникла задишка.