Деталі про боротьбу за доньку Анна розповіла в інтерв’ю журналу Hello.ru.

Читайте також: Існує можливість викрадення: відомо подробиці, чому Анні Седоковій не можна бачитися з дочкою

"Цей жах закінчений. Макс ніколи не платитиме мені аліментів. Ми відвоювали те, що всі питання стосовно Моніки ми вирішуємо разом. Вона навчатиметься і житиме в США, і там я можу бачитися з нею 50 відсотків часу без наглядача. Влітку ж вона проводить три тижні з батьком, решту часу зі мною", – повідомила Седокова.

Ще одна умова домовленості – співачка не зможе привозити Моніку до Росії.

Седокова додала, що зможе привезти дитину до Росії, тільки якщо США та Росія домовляться між собою за Гаазькою конвенцією від 1980-го року, яка регулює права батьків, які проживають в різних країнах, з питань дітей. Іншими словами, Чернявський боявся, що Анна може забрати Моніку і не повернути.

Як відомо, екс-чоловік Седокової забрав доньку в США і відправив співачці позов, в якому повідомлялося, що Анна представляє загрозу для дівчинки. Максим був проти зйомок Моніки і наполягав на тому, щоб вона не переривала навчальний процес.

Нагадаємо, Седокова та Чернявський стали батьками 2011 року. Співачка також виховує 13-річну дочку Аліну від першого шлюбу з футболістом Валентином Белькевичем і однорічного сина Гектора. Хто батько хлопчика – Анна не розголошує.