Проте тривалий час не було відомо про причину конфлікту. Нові подробиці розповіла жінка, яка представилася мамою Максима, колишньою свекрухою Анни.

Читайте також: Анну Седокову хочуть позбавити батьківських прав

Вона написала великі коментарі під фото на сторінці сина, в яких розповіла свою позицію щодо ситуації. Згодом Чернявський видалив ці коментарі матері, але мережею поширилися скріншоти.

Так, за словами жінки, Седокова вирішила забрати Моніку в подорож для зйомок нового проекту, замість того, щоб відправити дівчинку в школу. Нагадаємо, співачка погодилася бути ведучою шоу про подорожі "Навколо світу під час декрету" на російському каналі.

"Ніхто нікого не відбирав. Анна будувала свою кар'єру, раз в три місяці на два тижні поверталася в Лос-Анджелес і знову відлітала в Москву. Мона жила постійно з татом і нас всіх це влаштовувало. А Максим їй ще і аліменти платив, аби дитину не чіпала. А тепер Монічка підросла, можна на ній заробляти: реклама одягу, зйомки шоу та інше. А вчитися? Навіщо? А ось тато вирішив, що дівчинка піде в школу, а не працюватиме", – написала жінка.

Наразі Седокова не коментує висловлювання колишньої свекрухи.

Седокова та Чернявський стали батьками 2011 року. Співачка також виховує 13-річну дочку Аліну від першого шлюбу з футболістом Валентином Белькевичем і однорічного сина Гектора. Хто батько хлопчика – досі невідомо.