main logo

Анна Седокова

26 січ
06:10
Співачка Анна Сєдокова народилась та виросла в Києві. Вона була однією з учасниць "ВІА Гри" у тому складі, який досі називають "золотим". Однак Сєдокова обрала бік зла та вирішила мовчати про війну і жити в Москві.
15 жовт
13:35
35-річна співачка Анна Седокова, яка є мамою 3 дітей, часто вражає шанувальників своїми пікантними фото у соціальних мережах. Артистка демонструє ледь не на кожному знімку свою фігуру, однак сама зірка не задоволена своєю вагою.

Українська співачка, яка активно працює і виступає у Росії. Свою кар’єру Анна починала як телеведуча і модель. У 2002 році дівчина стала учасницею групи "ВІА Гра". А сольна кар'єра співачки почалася в 2006 році.

Седокова була двічі заміжня. Виховує трьох дітей: двох дочок – Аліну від першого шлюбу з футболістом Валентином Белькевичем і Моніку, батьком якої є бізнесмен Максим Чернявський. Третю дитину – сина Гектора – Анна народила у 2017 році. Співачка не розголошує ім’я батька хлопчика, але за інформацією ЗМІ, – це бізнесмен Артем Комаров, з яким співачка розлучилася незабаром після пологів.