Вже понад місяць українці перебувають на карантині. Тому у мережі не рідко можна побачити скарги на те, що додались зайві кілограми через малорухомий спосіб життя та цілодобовий доступ до холодильника. На це звернула увагу і фітнес-тренерка Аніта Луценко, яка поцікавилась у прихильників, чи набрали вони зайві кілограми.

Дивіться також: Слава Камінська повністю оголена позувала в ванній: еротичне відео 18+

"Як ваші відчуття? З карантину будете викочуватися або вийдете з кращою фігурою, ніж зайшли?" – запитала вона у підписників її блогу в інстаграмі.

До допису Аніта Луценко додала спокусливе фото, на якому постала у трусах і картатому спортивному топі. Пікантності кадру додавала і поза, яку українка обрала для знімку.

Варто наголосити, що Аніта Луценко – ідеальний приклад того, як молода матуся може з легкістю повернути свою фігуру у форму. Фітнес-тренерка та ведуча розважальних шоу всього за кілька місяців після пологів красувалась у приталеному вбранні. А все тому, що вона приділяє вільний час спорту та збалансованому харчуванню. Своїми секретами стрункості Аніта Луценко залюбки ділиться у мережі, привертаючи увагу користувачів мережі сексуальними знімками.