Аніта Луценко стала зірковою гостею програми Маші Єфросиніної "Екзамен". На особистому ютуб-каналі Маша вже поділилася відвертим інтерв'ю, у якому фітнес-тренерка розповіла про втрату близької людини.

Читайте також Дитина співачки Крістіни Перрі народилась мертвою: щемливе фото з донькою

Аніта Луценко про смерть екскоханого

Знаменитість поділилася, що декілька тому помер її екскоханий. Чоловіка звали Віталій. Після розставання Аніта залишилася з ним у хороших, дружніх стосунках, проте через місяць чоловік повідомив жахливу новину. Він заявив, що має четверту стадію раку.

"Я ніколи не розповідала про це. Це було 5 чи 7 років тому. Ми тоді знімали другий або третій сезон "Зважених і щасливих". Одне з моїх інтерв'ю пішло в кадр. Я сиділа перед камерою в той день, коли мені сказали, що людина, яку я кохала, померла. Взагалі не розумію, чому мене не звільнили того дня, оскільки в контракті прописані таймінги, а я їх не виконала. Він був адміністратором проєкту. На час його смерті ми вже розлучилися і не було тих почуттів, що раніше. У першому сезоні Віталій підтримував мене і завжди казав: "Ти найкрутіша, приголомшлива, найкраща тренерка". На знімальному майданчику він був тією людиною, з якою завжди просто. А через місяць після нашого розставання він розповів, що має четверту стадію раку", – розповіла Аніта.

Луценко зізналася, що спочатку не повірила у хворобу Віталія. Вона думала, що він грає на публіку і тепер часто карає себе за такі думки. Після смерті чоловіка у житті Аніти був дуже складний період. Близько півроку вона постійно плакала, не могла змиритися з болючою втратою. Зрештою, почала зловживати вином.

Інтерв'ю Аніти Луценко: дивіться відео онлайн

Зазначимо, наразі Аніта Луценко перебуває у стосунках з чоловіком на ім'я Олександр. Пара виховує 4-річну доньку Мію. Проте фітнес-тренерка не хоче афішувати особисте життя та розсекречувати свого обранця.

Для перегляду фото гортайте праворуч