45-річна американська акторка Анджеліна Джолі часто висловлюється на тему домашнього насильства. Ця проблема як ніколи актуальна в період новорічних і різдвяних свят, коли вся родина залишається вдома. Тому спільно з виданням Harper's Bazaar зірка записала відеозвернення до жінок, які є потенційними жертвами насильства.

Читайте також Анджеліна Джолі змінилась до невпізнання завдяки гриму: приголомшливі фото

Голлівудська акторка радить жінкам заздалегідь обговорити проблему з близькими, які зможуть допомогти в надзвичайній ситуації. Проте вона радить покладатися лише на себе й бути обачними в подібних ситуаціях.

"Сумно про це говорити, але ви повинні бути готові до того, що не всі друзі або родичі завжди повірять вам і захочуть підтримувати вас. Часто на допомогу приходять абсолютно незнайомі люди: ті, хто сам пережив насильство, а також релігійні спільноти", – наголосила Анджеліна Джолі.

Образ Анджеліни Джолі

Для запису публічного звернення зірка обрала елегантне вбрання. На ній приталена біла сукня з довгими рукавами, яка фантастично підкреслила тендітну фігуру. Волосся акторка залишила розпущеним і вклала рівно, нанесла легкий макіяж, виділивши очі стрілками, а губи – ніжно-рожевою помадою.

З аксесуарів Анджеліна Джолі обрала лише лаконічне намисто з перлів. У реальному житті вона не любить обтяжувати обличчя косметикою та обирає одяг пастельних кольорів. Стиль акторки надзвичайно вишуканий, а фантастична природна краса щоразу підкорює аудиторію.