Автором нової фотосесії Vogue UA став митець Stephan Lisowski, який у чорно-білих кольорах показав усю красу української реперки. Для шоу "Танці з зірками", у якому зірка взяла участь цього року, співачка вирішила схуднути, тому її форми не можуть не вражати. Стилістом зйомки став Venya Brykalin, який підібрав для Alyona Alyona класичні та водночас відверті образи: чорну сукню з розрізом від стегна і штанний костюм з жакетом та бюстгальтером. Завершенням "луків" стали білі туфлі-човники й трендові золотисті прикраси.

До слова Тіна Кароль прикрасила обкладинку книги Vogue: неймовірне фото


Alyona Alyona для Vogue UA / Фото Vogue UA, Stephan Lisowski

В інтерв'ю для видання артистка розповіла про початок творчого шляху та місію, яку вона вбачає у створенні та популяризації репу.

"Я прописала цю місію ще в тому житті, коли працювала в дитячому садку, а потім вже, відповідно до неї, переосмислила свою музику. Наприклад, перестала складати реп, який містив агресію або нарікання на життя. Реп – це сильний меседж, який ти надсилаєш у всесвіт. І водночас серйозна розмова із собою. Тому що він починається з не дуже приємного запитання: а що ти зробила за свої мало не 30 років? І виходить, що не так багато, просто витрачала свій ресурс. Коли розумієш це, все змінюється: більше допомагаєш людям, легше віддаєш речі й гроші", – поділилась Alyona Alyona.


Alyona Alyona для Vogue UA / Фото Vogue UA, Stephan Lisowski

Окрім цього реперка порушила тему насилля над жінками в Україні. У вересні вона випустила кліп "Сумно" з Анастасією Луговою в головній ролі, яка постраждала від рук невідомого аб'юзера в купе потяга.

"Ідея треку народилася давно, мені хотілося написати про те, що я бачила, коли працювала психологом у соцслужбі в Києві. Ми допомагали жінкам, що постраждали від насилля в сім'ї. Я йшла на роботу, як мати Тереза: зараз усіх врятую, розповім, як правильно жити. Але виходило не так: я приходила до цих жінок додому, а вони мені: ти, мовляв, продукти лишай і йди. Багато хто з них не хотів мене чути: їхні матері так жили, і вони звикли. Вони бачили в мені агресора, який втручається в їхнє родинне життя… Для мене дуже важливо, що мої слова працюють. Якщо хоч одній жінці трек "Сумно" допоможе піти від аб'юзера, це моя перемога".


Alyona Alyona для Vogue UA / Фото Vogue UA, Stephan Lisowski


Alyona Alyona для Vogue UA / Фото Vogue UA, Stephan Lisowski