Вчора, 4 жовтня, вся країна святкувала День вчителя. Не залишилися осторонь і знаменитості, які вітали працівників освіти з професійним святом. Зокрема, святковий допис на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала Alyona Alyona.

Читайте також Влад Яма привітав із Днем вчителя та поділився рідкісним фото з батьками

Шкільні роки – це один із найприємніших та найкращих періодів у житті багатьох людей. Миті, проведені в стінах рідної школи, згадуються з теплом і трепетом на душі. Приємними моментами з багатотисячною аудиторією підписників поділилася і реперка Alyona Alyona.

Шкільні спогади Alyona Alyona

Артистка зізналася, що у її пам'яті закарбувалася перша вчителька. А все тому, що Alyona Alyona була закоханою у її почерк.

Мені так подобалося, як вона виводить літери на дошці: кожна буква здавалася мені просто досконалою. І згодом мій почерк став схожим на її почерк,
– поділилася зірка.

Також знаменитість додала, що у сьомому класі вчителька з математики сказала одну мудрість, яку Alyona Alyona несе протягом усього життя. Якщо хтось виходив до дошки і довго думав, вона казала: "У коняки голова велика, хай вона думає. А ви молоді, ви повинні діяти". Реперка зізналася, що саме із цим висловом вона йде по життю і саме він стимулює її діяти тут і зараз.

Я згадую шкільні часи з безмежним теплом і вдячністю. Круто, що такі моменти закарбовуються у нашій пам'яті і йдуть з нами по життю,
– розповіла Alyona Alyona.