COVID-19 нещадно вражає тисячі людей у різних куточках планети. Від нього не може застрахуватися ніхто, навіть знаменитості. До числа тих зірок, які на собі відчули, що таке коронавірусна інфекція, долучилася Alina Pash. Вона повідомила про хворобу в сторіс на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Третій день на самоізоляції: Анатолій Анатоліч захворів на коронавірус

Коронавірус в Alina Pash

Співачка опублікувала фото на чорному полотні, де написала про зараження COVID-19. Також Аліна попросила усіх, з ким контактувала останнім часом, стежити за здоров'ям. Виконавиця зазначила, що все буде добре, проте варто ставитися до коронавірусу серйозно, щоб не наражати на небезпеку оточуючих.


Alina Pash заразилася коронавірусом / Instagram-Sroties / @alinapash

Симптоми COVID-19 в Alina Pash

Артистка перебуває вдома на самоізоляції. Вона підтримує зв'язок з лікарем та приймає усі необхідні препарати. Також наголосила, що щодня випиває дуже багато води. Серед симптомів хвороби, які відчуває Аліна, є температура. Вночі вона піднімається до 38-39 градусів. Також присутня ломота в тілі. Паш зауважила, що такі симптоми у неї вже були колись і пройшли. Тому у співачки бойовий настрій і вона налаштована побороти коронавірус якомога швидше.


Alina Pash заразилася коронавірусом / Instagram-Sroties / @alinapash