Алессандра Амбросіо добряче відпочила та потанцювала на карнавалі в Бразилії. Модель поділилася з підписниками в інстаграмі серією спекотних фотографій.

Читайте також: Ізабель Гулар продемонструвала спокусливу фігуру у бікіні: гарячі фото

Для цього заходу знаменитість обрала гарячий та відвертий образ. Вона одягнула дуже відверту сукню, якщо це вбрання можна назвати сукнею. Груди Амбросіо були прикриті коротким металевим топом, а низ складали високі труси зі стразами. На деяких світлинах ще можна побачити чорний топ. Таке вбрання яскраво поєднувалося з карнавальним настроєм.

Доповнила образ прозорими босоніжками на високих підборах. Серед аксесуарів зірка обрала сріблясті сережки-кільця. Волосся було вкладене в легкі локони, а на обличчі Алессандри можемо бачити легкий макіяж з акцентом на очах.


Амбросіо у відвертому вбранні на бразильському карнавалі / Instagram / @alessandraambrosio


Алессандра Амбросіо веселиться на карнавалі / Instagram / @alessandraambrosio

Модель приміряла ще один образ, який приголомшує. Вона одягнула металеву нижню білизну, а також металеві штанини, які були причеплені до трусів. На шиї в Амбросіо був легкий шалик, а на вухах – масивні сережки. Волосся знаменитість рівно вклала та зробила макіяж з чорними стрілками на повіках.


Алессанжра Амбросіо в металевому вбранні на карнавалі / Instagram / @alessandraambrosio