Світлини закохані зробили під час одного з побачень. ALEKSEEV та Уляна Синецька позували на фоні вечірнього Єкатеринбурга. Знамениті артисти, яким вже давно приписували роман, не приховували ніжності, обіймаючи та цілуючи один одного.

Читайте також: Цілувались і провели ніч разом, – подруга Вітні Г'юстон вперше підтвердила чутки про їхній роман

"Моя зірка", – зворушливо написав ALEKSEEV, додавши емоджі у формі серця.

Таким чином співаки офіційно підтвердили підозри журналістів про роман. Щоб уникнути нападів хейтерів, ALEKSEEV та Уляна Синецька заблокували дописи, відтак прихильники не змогли привітати їх.


ALEKSEEV закрутив роман з Уляною Синецькою / Instagram / @alekseev_officiel


Співак ALEKSEEV / Instagram / @alekseev_officiel


ALEKSEEV з солісткою "ВІА Гра"​ / Instagram / @alekseev_officiel


Романтичні фото ALEKSEEV та його обраниці / Instagram / @alekseev_officiel

Що відомо про роман ALEKSEEV та Синецької?

Ще на початку 2019 року журналісти LifeStyle 24 повідомляли, що ALEKSEEV вирушив у мандрівку до романтичної Венеції. Саме там під час прогулянки його сфотографували з дівчиною, дуже подібною до Уляни Синецької – нової солістки гурту "ВІА Гра". Тоді на питання журналістів ALEKSEEV та його представники відмовлялись відповідати, не підтверджуючи чуток про романтичні стосунки артистів.

Вперше закохані здійснили публічний вихід у червні 2019 року. ALEKSEEV та Уляна Синецька прийшли на російську премію "Муз-ТВ", тримаючись за руки. В різних інтерв'ю співак намагався уникати питань про особисте життя та все ж зізнався, що про весілля зі своєю таємною обраницею мріє.