Вже кілька років у ЗМІ з'являються резонансні новини про лесбійські стосунки Вітні Г'юстон. І брат артистки, і її чоловік заявляли, що навіть знають, хто була та жінка, яка підкорила серце артистки. Днями резонансну інформацію підтвердила сама Робін Кроуфорд, якій і приписували ці стосунки. Як повідомляє NBC, подруга і асистентка знаменитої вокалістки розповіла про це у своїх мемуарах, які вийшли у світ із назвою "Моє життя з Вітні Г'юстон".

Читайте також: Сім років після смерті: Kygo осучаснив пісню легендарної Вітні Х’юстон – відео

За словами Робін, із поп-дівою вона познайомилась у 1980 році в Нью-Джерсі. Саме тоді між ними і спалахнули почуття, які переросли у тривалі стосунки.

Саме цього літа ми вперше зустрілися. Це був перший раз, коли ми поцілувалися. Це не було заплановано, а просто сталося. Це було чудово. Одразу після цього ми провели ніч разом,
– зізналась Робін Кроуфорд.

Подруга Вітні Г'юстон не приховує, що була закохана у співачку. Однак жінки повинні були приховувати інформацію про свій роман, щоб не нашкодити популярності зірки. Робін Кроуфорд переконує, що вони ніколи не обговорювали плани на майбутнє, оскільки просто насолоджувались спілкуванням одна з одною.

"Вона сказала, що якщо люди дізнаються про наші стосунки, то будуть використовувати це проти нас. Тому я тримала все в секреті. Ми хотіли бути разом, тільки вдвох. Ніколи не вішали ярлики: "гей", "лесбійка", а просто жили своїм життям і сподівалися, що так буде завжди", – додала вона.


Вітні Г'юстон з подругою / Pink News

На заваді стосунків Вітні та Робін стояла не тільки суспільна думка, але й мама співачки. Вона не схвалювала роман між жінками і вважала такі вподобання психічним відхиленням.

Вітні знала, що я кохаю її, і я знала, що мої почуття взаємні. Ми були всім одна для одної і заприсяглися завжди бути поруч,
– заявила Робін Кр
оуфорд.

Раніше журналісти LifeStyle 24 повідомляли, що старший брат співачки Гері Гарленд підтвердив чутки про лесбійські стосунки Вітні Г'юстон. Чоловік заявив, що його сестра і справді зустрічалась зі своєю асистенткою Робін Кроуфорд. Тоді артистці було 18 років, а її кар'єра стрімко переходила від модельної до вокальної. Вітні Г'юстон навіть оселилась в помешканні Робін та переживала нелегкі часи через розлучення батьків.

Окрім цього, ексбойфренд співачки Бред Джонсон також бачив особливий зв'язок коханої із її асистенткою. Однак жінки старанно приховували свої почуття та добирали слова у присутності інших.


Вітні Г'юстон з Робін Кроуфорд / People