Відповідною публікацією зірка поділилась в суботу, 13 січня, на своїй сторінці у Facebook.

Того страшного вечора Крамер налагодив зв’язки з її родиною, через що батьки дівчинки без вагань відпустили її поплавати з ним в басейні у готелі в Маямі, де жили каскадери, а потім піти поїсти суші.


12-річна Еліза Душку і Арнольд Шварценеггер у "Правдивій брехні"

Я чітко пам'ятаю, як він методично затемнював номер і гасив світло; як налаштовував кондиціонер на самий холод в номері, на яке з двох ліжок він мене поклав, який фільм вмикав подивитися по телевізору ("Яйцеголові"), як він зник у ванній кімнаті і з'явився потім голий – на ньому був лише маленький рушник на стегнах,
– згадала постраждала актриса.

За її словами, після цих слів Крамер ліг поруч з нею і почав тертися об її тіло.

"Він казав мені ці слова: "Ти не ігноруватимеш мене, солоденька, не роби вигляд, що ти спиш", – і продовжував швидше і сильніше притискатися до мого нерухомого тіла. Коли він закінчив, сказав: "Я вважаю, що нам слід бути обережними" (щоб нікому нічого не говорити) він мав на увазі. Мені було 12, йому – 36 років", – додала Душку.


Джоел Крамер

Потім вони разом сіли в таксі і Крамер вирішив посадити її собі на коліна. Еліза розповіла, як відчула, що він збудився і від шоку вона єдине, що могла робити, це постійно дивитися в очі таксисту. Еліза підсумувала, що тоді розповіла про це батькам, друзям і старшому братові, але в той час ніхто не був готовий протистояти таким подіям.

Написати про жахливі спогади вона вирішила після того, як побачила в мережі фото Крамера з маленькою дівчинкою. Вона також додала, що розповідала колегам цю історію і раніше, що підтвердила актриса з "Правдивої брехні" Джеймі Лі Кертіс.


Джеймі Лі Кертіс

"Історія Елізи повернула нас до страшної реальності – жорстокого поводження з дітьми. Я вважаю, що повинні бути створені спеціальні безпечні місця для людей будь-якої статі, віку і раси, щоб вони могли розповісти про свої проблеми. Сподіваюся, що така свобода висловлювань призведе до швидких і послідовних дій, у результаті яких не потрібно буде чекати 25 років, щоб покарати своїх кривдників", – заявила Лі Кертіс, додавши, що вона дізналась про цей випадок від Елізи декілька років тому.

Джоел Крамер вже відреагував на закиди Душку, та заявив, що її слова – брехня. Але своєю чергою акторка знову наголосила, що говорить справжнісіньку правду.

Вона сказала, що я відвіз її додому в таксі? Так, я був тоді в машині, але в ній були четверо чи п’ятеро людей, вона була абсолютно повною. Я не знаю, що сказати. Я ніколи не брав її в свій готельний номер. Я ніколи не знімав її одяг,
– панічно заявив Крамер у The Wrap.

Страшний випадок також прокоментував режисер стрічки "Правдива брехня" 1994 року Джеймс Кемерон, заявивши, що якби він дізнався про це в той час, він би не був таким милосердним. 63-річний також додав, що Душку – дуже смілива дівчина і йому дуже шкода, що їй довелося все це пережити. Він також заявив, що дуже важливо не боятися говорити про це.


Джеймс Кемерон

"Не потрібно соромитися говорити про це. Дуже важливо, щоб зловмисники знали, які наслідки їх можуть чекати і що це не зійде їм з рук", – підсумував він у виданні People.