Про ставлення до руху #MeToo, який присвячений тим жінкам, хто пережив насильство, Роуз розповіла в інтерв'ю виданню The Sunday Times.

Читайте також: Алісса Мілано стала жертвою зґвалтування в натовпі у 19 років: шокуючі подробиці

Це все нісенітниця. Це все влаштовується для того, щоб вони (жертви насильства, – 24) нібито відчули себе краще. А це просто брехня,
– заявила акторка.

За словами МакГоуен протестні і благодійні акції нічим не допоможуть і нічого не змінять.

"Я знаю цих людей. Для них досить, що це добре виглядає на поверхні. Вони не чемпіони, а просто невдахи", – додала актриса.

Нагадаємо, МакГоуен продовжує судитися з продюсером Гарві Вайнштейном. Як відомо, зірка звинуватила продюсера в сексуальних домаганнях, шантажі і насильстві. Крім того, проти Вайнштейна виступило понад 40 жінок, серед яких зірки Голлівуду.

Хто така Роуз МакГоуен? Американська акторка та співачка, відома за роллю Пейдж Метьюс у серіалі "Всі жінки – відьми". Наприкінці 2017 року вона однією з перших розповіла про згвалтування та сексуальні домагання з боку відомого продюсера Гарві Вайнштена. Нещодавно вона анонсувала вихід нової книги "Brave" ("Смілива"), де розповіла про всі деталі її колишньої співпраці з продюсером.