Як відомо, акторка бере участь у масових протестах проти кандидата на включення до складу Верховного суду США Бретта Кавано, якого на цю посаду просував президент США Дональд Трамп. Кавано звинуватили у сексуальних домаганнях декілька жінок.

Читайте також: Зірка серіалу "Усі жінки – відьми" Алісса Мілано зізналася, що стала жертвою домагань у 15 років

Алісса розповіла свою історію через так званий "людський мікрофон": група людей хором повторює за оповідачем кожне речення. Відео з цього Мілано опублікувала у своєму мікроблозі в Twitter.

"Мене звати Алісса. Коли мені було 19 років, я була на концерті дуже відомої поп-зірки, яка сказала натовпу підійти ближче. Через це почалася тиснява. Люди втиснутися один в одного. Я не могла дихати, я думала, що помру", – розпочала свою історію Мілано.

Після чого вона розповіла подробиці того, як стала жертвою сексуального домагання.

Я відчула чиюсь руку ззаду у мене під спідницею і повторювані удари в вагіну. Я не могла обернутися. Я подивилася на сцену, подивилася на охоронців, я сказала "будь ласка, допоможіть мені", але вони не могли. Вони похитали головами,
– зізналася вона.


Алісса Мілано / Getty

Акторка додала, що після цього вилізла на сцену, рятуючись від "хижака".

"Я обернулася, і я не знала, хто це був. Я дивилася на море людей і не могла його знайти. І я нікому не розповіла, бо не знала, про кого розповідати", – зауважила вона.

Дивіться відео з Аліссою Мілано: