Сокровенними думками зірка поділилась на своїй сторінці у Twitter.

Ще у 2016 році Роуз в одному з інтерв'ю розповідала про те, як один впливовий чоловік домагався її, проте його ім'я вона тоді так і не назвала, через що на її заяву ніхто не звернув уваги. Сталось це тоді, коли нібито продюсер приставав до неї в номері готелю під час Санденсовского кінофестивалю в 1997 році, а пізніше врегулював конфлікт у позасудовому порядку, як і з іншими обвинуваченими його жінками.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: зіркові жертви і коханки Гарві Вайнштейна та їхні відверті зізнання

Від компанії Вайнштейна Роуз отримала 100 тисяч доларів і підписала угоду про нерозголошення.

"Тепер уявіть собі його величезне обличчя і тіло, що нагадує монстра, яке наближається до вас. За одну секунду ваше життя перестає бути вашим. Ви пропали", – розповідала тоді зірка.

Однак після публікації матеріалу в The New York Times про сексуальні домагання Гарві Вайнштейна до голлівудських зірок, вона знову підтвердила свої слова. Зірка Роуз МакГоуен була однією з перших жінок, хто відкрито заявив про сексуальні домагання з боку Гарві Вайнштейна

А 12 жовтня Роуз наважилась вперше розповісти всі деталі її гвалтування жорстоким продюсером. Більше того, зірка повідомила, що про пережите насильство вона розповіла засновнику кінокомпанії Amazon Studios Джеффу Безосу. Однак той проігнорував її скарги.

"Джеффе Безос, я говорила голові вашої студії про сексуальні домагання Гарві Вайнштейна в мій бік. Казала, що Гарві зґвалтував мене. Я повторювала це знову і знову. Він сказав, що це не доведено. Але я відповіла, що я і є доказ", – написала МакГоуен у мікроблозі.

Читайте також: Акторка, що зізналась у домаганнях Вайнштейна, брутально відповіла на критику про довге мовчання

Ще акторка додала, що після того, як пожалілася засновнику Amazon Studios на Вайнштейна, кінокомпанія закрила її шоу. І це при тому, що МакГоуен після усього сама захотіла забрати сценарій.

"Я зателефонувала своєму адвокату і сказала, що хочу повернути свій сценарій, але перш ніж я це зробила, у Amazon Studios повідомили, що моє шоу закрили", – поділилася МакГоуен.

Тепер зірка має намір відновити справедливість і викрити засновника Amazon, який, за її зізнанням, все знав і продовжував спонсорувати проекти Гарві.