Як відомо, Кейт Хадсон виховує двох синів – 6-річного Бінгема та 14-річного Райдера. Акторка оголосила, що тепер очікує на народження доньки.

Читайте також: Наш перший тиждень разом з сином, – Джамала зачарувала милим знімком

Голлівудська зірка також пояснила причину, чому вона так довго не з'являлась в мережі. Перший триместр вагітності Кейт Хадсон протікає складніше, тому вона себе погано почувала.

Від Boomerang мені голова паморочилася, Superzoom – простий спосіб змусити мене обійматися з унітазом, від Instagram нудило, а від Insta-сторі я ставала ще більш виснаженою, ніж була. Якщо ви бачили мене день усміхненою – я вдавала, ніби все прекрасно,
– написала Кейт Хадсон.

Наразі акторка почувається значно краще, тому вирішила повернутись до соцмереж. З бойфрендом музикантом та бізнесменом Денні Фуджикавою вона намагалась не афішувати вагітність, однак живіт вже став надто помітним.

"Надто складно стало це ховати, і, якщо чесно, секрети більше виснажують, ніж просто оголошення новини! Мої діти, Денні, я сама і вся родина шалено раді! В нас буде маленька дівчинка", – додала аторка.

Хто така Кейт Хадсон?
Популярна американська акторка, відома ролями у фільмах "Війна наречених", "Нестерпні леді", "Модна матуся", "Золото дурнів", "Як позбутися хлопця за 10 днів". В 2000 році Кейт Хадсон вперше вийшла заміж за Кріса Робінсона, однак у 2007 році їхній шлюб розпався. Згодом акторка мала стосунки з солістом гурту Muse Меттью Белламі. Від двох чоловіків Кейт Хадсон має синів.