Радісною новиною зірка серіалу "Кріпосна" поділилась з шанувальниками в інстаграм-профілі. У неділю вранці, 29 листопада, Наталія Денисенко здала тест на коронавірус, а вже після опівночі отримала негативний результат зі словами "не виявлено".

До теми Злата Огнєвіч перехворіла коронавірусом: симптоми хвороби та лікування

Боротьба акторки з COVID-19 тривала понад три тижні, а симптоми були пекельними: безсилля, втрата нюху, двостороння пневмонія. Проте за кілька днів до здачі останнього ПЛР-тесту вона стала відчувати певні запахи, легше дихати і загалом почувалась значно краще. Попри одужання від коронавірусу Наталія Денисенко продовжує лікування та здає аналізи, адже досі має слабкість і хвилеподібні головні болі.

"Не виявлено" – були мої найбажаніші слова. Яка я щаслива! Я навіть розплакалася від радості, мене кинуло в такий мандраж,
– поділилась емоціями Наталія Денисенко.

З нагоди отримання негативного ПЛР-тесту вона сфотографувалась з кульками і короною на голові просто в ліжку. Перед камерою актриса постала в домашньому одязі та без косметики, але дуже щаслива.


Наталія Денисенко одужала від коронавірусу / Фото Instagram / @natalka_denisenko

Нагадаємо, що на коронавірус хворіли й близькі зірки – чоловік актор Андрій Федінчик та 62-річна мама. У них COVID-19 викликав серйозні ускладнення, тому Денисенко щодня самостійно робить уколи рідним: коханому для розрідження крові, а мамі для серця.

Більше деталей про перебіг коронавірусу в Наталії Денисенко читайте тут.