В інтерв'ю TV Guide актор серіалу "Гра престолів" Бредлі розповів про відповідальність, які відчуває кожен, хто задіяний в зйомках 8 сезону.

Читайте також: У 8 сезоні "Гри престолів" з’являться два нових персонажі

"Ставки безумовно підвищуються. Ми знаємо, що нам потрібно зробити серйозну роботу. Це було частиною життя багатьох людей протягом стількох років. Це наш восьмий сезон і ми відчуваємо тиск, тому що ми хочемо задовольнити глядача. Ми хочемо дати людям розв'язку, якою вони будуть задоволені. Ми знаємо, наскільки натхнені шанувальники цього шоу – в хорошому сенсі – і ми просто хочемо дати їм фінал, на який вони заслуговують", – зазначив він.

За словами Бредлі, найбільшу відповідальність відчувають сценаристи і продюсери серіалу Девід Беніофф і Ден Вайс.

Більше ніхто не дбає про серіал, ніж ці хлопці. Ніхто не відчуває тиск фанів більше, ніж вони. Я думаю, люди будуть в захваті від результату,
– додав актор.

Деталей сюжету актор не повідомив, проте зазначив, що у 8 сезоні "Гри престолів" всі персонажі, яких ми знаємо, потраплять на нову територію, в незнайому для них обстановку.

Читайте також: Загине багато персонажів: актор "Гри престолів" розповів про грандіозний фінал серіалу

"Ці персонажі настільки деталізовані й багаті, що ви можете відчути, що знаєте, як поводитися з вашим персонажем. Ви можете передбачити, як ваш персонаж буде реагувати в певних обставинах, але, коли ви ставите їх в нове середовище, це завжди потрапляння під мікроскоп, і вам постійно доводиться переглядати свій характер", – наголосив він.

Нагадаємо, офіційної дати виходу 8 сезону "Гри престолів" ще не повідомили. Проте, ймовірно, на екранах нові епізоди з'являться наприкінці 2018 року або на початку 2019 року.