В одному зі своїх останніх інтерв'ю для видання Variety Тернер розповіла про фінальний сезон "Гри престолів" і про плани на майбутнє після завершення серіалу.

Читайте також: Кінець саги: коли завершаться зйомки "Гри престолів"

Вона також додала, що зйомки сезону почалися в жовтні цього року і мають закінчитись через шість-сім місяців. Раніше повідомлялося, що фінальну частину серіалу можна буде побачити в кінці наступного року або на початку 2019.

Зірка також поділилась, що її найулюбленішою сценою з сьомого сезону "Гри престолів" є момент, коли її героїня починає розуміти, що Мізинець плете інтриги за її спиною. Для неї це був по-справжньому потужний момент у серіалі. Софі додала, що їй було непросто прощатись з Ейданом Гілленом на знімальному майданчику, адже вона працювала з ним з першого сезону стрічки.

Тернер також натякнула шанувальникам про нову загрозу для сім'ї Старків у восьмому сезоні:

Це буде дуже важко для неї (Санси Старк, – "24"), тому що в кінці останнього сезону вона почала відчувати, що все добре. Її сім'я знову в зборі. Вони знову контролювали Північ. У цьому сезоні буде нова загроза, тому вона несподівано виявить себе у великій розгубленості. А без Мізинця це буде для неї тестом: чи зможе вона вибратися з ситуації. Це складне завдання для неї, особливо без майстра маніпуляцій за спиною. У цьому сезоні її бій буде більше про пристрасть, а не про політику і маніпуляції,
– подідилася актриса Тернер.

Читайте також: Загине багато персонажів: актор "Гри престолів" розповів про грандіозний фінал серіалу

Зірка підсумувала, що завершення серіалу стало для неї наче переродженням і початком чогось нового. Наразі вона чекає на прем'єру стрічки "Людей Ікс: Темний Фенікс", в якій вона зіграла одну з головних ролей. Але вона має великі плани на майбутнє, тому що "хоче знятися всюди".