Як повідомляє Fox News, Міккі Рурк став запрошеним гостем ранкового британського шоу Good Morning Britain. Актор та колишній боксер давав інтерв'ю журналістам, перебуваючи у своєму помешканні в Лос-Анджелесі. У прямому ефірі Міккі обговорив творчість та зізнався, що ніколи не відчував себе знаменитим.

Читайте також: Іванка Трамп підкорила прихильників новою стрижкою: фото

Я ніколи не відчував, що перебуваю на вершині. Мій психіатр казав мені: "Ти перебував увесь час у шляху нагору, а потім різко впав". Але коли ти не маєш стабільної роботи десятиліттями, і все починає повторюватись, то не відчуваєш, що багато чого досягнув,
– поділився Міккі Рурк.

Попри відверті зізнання та обмежений час на інтерв'ю, 66-річний актор шокував прихильників ранкової телепрограми своїм виглядом. Люди засипали сторінку проєкту і Twitter повідомленнями про жахливий вигляд Міккі Рурка. Очевидно, чоловік зробив невдалу операцію, тому його обличчя виглядало дуже натягнуто та неприродно.

"Бентежить його обличчя – це просто жах! Він був такий гарячий у фільмі "9 1/2 тижнів", "Це вже не той Міккі", "Міккі Рурк раніше був таким гарним. А тепер він виглядає абсолютно жахливо. Ніколи не думав, що "поганий хлопець" піддасться пластичній хірургії Голлівуду", "Хто це? Він точно не нагадує Мікі Рурка", – написали шоковані користувачі мережі.

Дивіться інтерв'ю Міккі Рурка для британського шоу: відео

Хто такий Міккі Рурк? Це голлівудський актор, який отримав чималу популярність у 80 – 90-их роках. Тоді Міккі Рурк знявся у рейтингових фільмах "9 1/2 тижнів", "Красунчик Джонні" та "Янгольське серце". Однак кар'єра актора пішла на спад, коли він почав зловживати алкоголем та влаштовувати скандали на знімальному майданчику. Відтак режисери давали Міккі тільки другорядні ролі, а згодом взагалі відмовились від співпраці з ним. Тоді актор вирішив повернутись до боксу, де його красиве обличчя зазнало чималих травм.

Наразі Міккі Рурк живе у Лос-Анджелесі зі своєю вдвічі молодшою дівчиною – російською моделлю Анастасією Макаренко. Мабуть, саме для неї знаменитість готовий щоразу звертатись до пластичних хірургів, щоб молодше виглядати.

Міккі Рурк до і після пластичних операцій / Фото: Star Changes