Іванка Трамп – не тільки радник, але й представниця президента США. Вона залюбки здійснює робочі поїздки, де від імені Білого дому презентує ідеї щодо соціальних програм та їх втілення. Окрім цього, Іванка часто відвідує конференції та телепроєкти, популяризуючи політику Дональда Трампа.

Читайте також: Іванка Трамп приміряла квіткову сукню: ефектні фото

2 вересня політик засвітилась в Колумбії. Метою її міжнародної поїздки були зміни тарифів на ввезення китайського імпорту та торговельна війна, яка завдає шкоду світовій економіці.

Попри важливість роботи Іванки Трамп всі журналісти звернули увагу на її вигляд. Фотографи зробили кілька знімків політика, коли вона сідала у президентський літак. Іванка Трамп постала у білосніжній сукні на ґудзиках та з коротким волоссям. Знана модниця обрала каре та зробила інший проділ.

Ефектний вихід Іванки Трамп викликав захват у сотень користувачів мережі, які поширили знімки у своїх блогах. Ймовірно, чимало з них повторять образ політика.


Іванка Трамп змінила імідж / Фото: Instagram / @ivankatrump


Поїздка Іванки Трамп у Колумбію / Фото: Instagram / @ivankatrump


Ефектний образ Іванки Трамп / Фото: Instagram / @ivankatrump


Іванка Трамп в Колумбії / Фото: Instagram / @ivankatrump


Допис Іванки Трамп / Фото: Instagram / @ivankatrump

Раніше Іванка Трамп надавала перевагу довгому волоссю. Наприкінці липня 2019 року знана красуня відвідала перукаря та зробила стильну стрижку, вкоротивши довжину свого волосся.


Новий стиль Іванки Трамп / Фото: Instagram / @ivankatrump