16-річна Лені, донька популярної німецької моделі Гайді Клум, знялась у фотосесії для січневого випуску німецького видання Vogue. Спільна фотозйомка, якою модель поділилась на своїй інстаграм-сторінці, підкорила мережу чарівними світлинами. Варто зазначити, що це дебют Лені як моделі.

Цікаво У класичному піджаку: Олена Зеленська захопила стриманим вбранням – фото

Лені Клум на обкладинці Vogue

Зіркова матуся й донька позували у яскравих парних костюмах від Versace. Гайді Клум була у широких синіх штанах, червоній кофтинці та класичному рожевому жакеті. Натомість Лені постала перед об'єктивом у рожевих штанах, зеленій кофтинці й синьому жакеті. Моделі позували босоніж, а Гайді на фото ніжно цілувала доньку в щоку.

Вони розпустили біляве волосся та вклали його прямими хвилями. А на обличчі зробили легкий макіяж. Лені підкреслила губи нюдовим блиском.

Донька супермоделі розповіла, що їй з 12 років надходили пропозиції взяти участь у фотосесії. Але Гайді Клум не дозволяла дівчині зніматися. Лені зізналась, що зараз зрозуміла, що це було б надто раннім досвідом для неї.

Так схвильована моєю першою обкладинкою! На знімальному майданчику було дуже весело! Я і мріяти не могла про кращий старт! Спасибі, що була зі мною, мамо,
– написала Лені під фото.

А Гайді Клум присвятила зворушливий допис доньці, висловивши гордість за свою донечку та підтримавши її в майбутньому. "Я так пишаюся тобою. І не тому, що ти вибрала цей шлях. Я знаю, що, незалежно від того, який шлях ти вибереш, він буде твоїм власним. Ти завжди точно знаєш, чого ти хочеш, а чого ні. Ти не міні-версія мене. І я рада, що тепер можеш показати себе", – написала Гайді Клум.