Донька знаменитостей вже завоювала популярність прихильників, адже стала обличчям нового аромату Dolce & Gabbana. Діва регулярно бере участь в шоу італійського бренду, а навесні 2019 року уклала зі знаменитим брендом контракт.

Читайте також До смерті сумую: Венсан Кассель замилував рідкісним кадром з доньками від Моніки Беллуччі

Тепер дівчина перебуває під особливою увагою папараці та має тисячі прихильників. Діва Кассель поділилася в інстаграмі з прихильниками романтичними кадрами зі своїм обранцем.


Діва Кассель зі своїм хлопцем

Ним став французький манекенник Лука Саландра. Відомо, що бойфренд дівчини раніше брав участь в показах в рамках Paris Fashion Week. Також Саландра регулярно знімається у фотосесіях для глянцевих журналів і бере участь в зйомках реклами.


Діва Кассель зустрічається з французьким манекенником

Закохані відпочивають у Сен-Тропе з друзями та старшою сестрою манекенника Леєю. Чи знайомила дівчина обранця зі своїми батьками поки що невідомо, втім дружина Венсана Касселя Тіна Кунакі – активно коментує спільні фото закоханих. За даними іноземних ЗМІ, пара зустрічається пів року.

Підписники Діви окрім приємних коментарів до спільних фотографій також відзначили, що дівчина росте надзвичайно красивою і вони вже помічають неймовірну схожість з Монікою Беллуччі.