Про це повідомляють на TMZ.

Днями кінозірку побачили на вулуцях Каліфорнії, де й запитали Еда, чи правда, що він повертається в кіно, він відповів ствердно: "Я радий, що все вирішилося і всі правильно усе зрозуміли. Дуже скоро я повернуся до роботи".

Читайте також: Жорстокий Голлівуд: найгучніші секс-скандали 2017 року

Варто додати, що близько місяця тому адвокат Вествіка Блер Берк повідомляла про зняття всіх обвинувачень з актора через недостатню кількість доказів.

"З самого початку все було ясно, кожна із заяв цих жінок була абсолютною брехнею. Шкода, що є ті, хто повірив в це, і що треба було 8 місяців, щоб репутація Еда була очищена від усіх цих звинувачень. Я сподіваюся, що ті, хто зробив настільки швидкі висновки, нічого не знаючи про чимало доказів невинності в цій справі, будуть думати наступного разу, перш ніж публічно звинувачувати когось", – заявляла Берк.

Нагадаємо, що актора Еда Вествіка у листопаді минулого року звинувачувало у сексуальних домаганнях четверо жінок: Крістіна Коен, Орелі Вінн, Рейчел Ек і Хейлі Фрідман. На всі гучні заяви актор заперечував, але з березня 2018 року він перебував під слідством.