Актриса Крістіна Коен офіційно заявила поліції Лос-Анджелеса про цей інцидент, пише US Magazine.

"Коен прийшла до поліцейського відділку в Голлівуді, щоб подати заяву про сексуальний напад. Підозрюваного звати Ед Вествік. Ведеться розслідування", – повідомили в поліції.

Читайте також: Вайнштейн збирав компромат на актрис, яких домагався, – ЗМІ

Крістіна Коен заявилв про зґвалтування

Раніше актриса розказала про інцидент, який нібито стався 3 роки тому, в своєму Facebook.

За її словами, до будинку Еда її привів тодішній хлопець-продюсер. Вона хотіла піти, щойно Вествік заявив, що "їм усім слід зайнятися", але її вмовили лишитися на вечерю. Коен сказала, що дуже втомилася і їй запропонували прилягти в гостьовій кімнаті.

"Я пішла і лягла в гостьовій кімнаті, де врешті заснула, і раптом прокинулася від того, що Ед був на мені, його пальці входили в моє тіло. Я сказала йому зупинитися, але він не зважав на це. Я опиралася йому, як могла, але він схопив руками моє лице, струсонув мене, кажучи, що хоче мене. Я була паралізована, нажахана. Я не могла говорити, більше не могла рухатися. Він скрутив мене та зґвалтував", – відверто написала Коен.

За словами дівчини, продюсер її не захистив, а навпаки звинуватив.

"Продюсер поклав провину на мене, сказав, що я була активною учасницею. Сказав, що мені не можна нічого розказувати, бо Ед знищить мене, і я що тоді я можу забути про акторську кар’єру. Сказав, що не можна розказувати, що Ед "зґвалтував" мене, що я не захочу бути "тією самою дівчиною". І я дуже довго йому вірила. Я не хотіла бути "тією дівчиною", – зазначила акторка.

Дівчина написала відверте зізнання

Крістіна вважає, що такі чоловіки, як Ед, використовують славу та владу, щоби ґвалтувати та залякувати.

Натомість Ед Віствік уже прокоментував звинувачення Коен. За його словами, він навіть не знає Крістіни Коен.

"Я не знайомий із цією жінкою. Я ніколи не силував жодної жінки, жодним чином. І точно ніколи не чинив зґвалтувань", – написав він у Twitter та Instagram.

Ед Вествік відкидає всі звинувачення

Нагадаємо, у Голлівуді вибухнув секс-скандал. Почалося все з того, що кіноактриси звинуватили впливового продюсера Гарві Вайнштейна в домаганнях. Крім того, кілька чоловіків звинувачують в домаганнях відомого актора Кевіна Спейсі.