Про це пише Die Welt із посиланням на інформацію у пресі.

Читайте також: Кого зґвалтував Трамп, або Як секс до імпічменту доведе

Істинні причини відмови Меланії Трамп від поїздки у Давос залишаються невідомими. Тим часом в офісі дружини глави Білого дому заявили про "тимчасові організаційні труднощі". Однак автор статті Клеменс Вергін вказує на "дивний збіг" щодо скасування запланованої поїздки і появою повідомлень в авторитетних ЗМІ про "інтрижку" між Трампом і Деніелс.

Припускується, що ці стосунки виникли у 2006 році, після того, як Меланія народила сина Беррона, зазначає журналіст. У листопаді 2016 року порноактриса підкинула історію про "роман із президентом США" кільком ЗМІ, але незадовго перед виборами її спростувала. Як повідомила газета The Wall Street Journal, адвокат Трампа заплатив Деніелс 130 тис. доларів за мовчання. Тим часом журнал In Touch опублікував інтерв'ю 2011 року, в якому жінка докладно розповідає про стосунки з главою Білого дому. Втім, у листі від 10 січня вона заперечила свої слова.

Протягом багатьох років Деніелс розповідала про стосунки із Трампом занадто багатьом, щоб спростування з її боку і з боку Трампа здавалися переконливими. Тим більше, що порноактриса зараз їздить по країні зі стрипшоу під назвою "Зробимо Америку пристрасною знову", що іронічно натякає на гасло Трампа "Зробимо Америку великою знову",
зауважує Вергін.

Читайте також: Він не вивчив уроки історії, – європейські лідери "накинулися" на Трампа під час форуму в Давосі