Відомо, що фільм завершить трилогію кіновсесвіту та розкриє історію сім'ї Скайвокерів. Відтак актор Марк Гемілл востаннє зіграє роль Люка. Саме тому фільм прикував увагу мільйонів кіноманів, які очікують на вихід нового епізоду "Зоряних війн". Наразі у мережі опублікували фінальний трейлер та постер, які менше, ніж за добу, зібрали тисячі вподобань.

Читайте також: "Зоряні війни 9": з'явився перший тизер та офіційна назва фільму

Дивіться фінальний трейлер до фільму "Зоряні війни: Сходження Скайвокера": відео

"Зоряні війни: Сходження Скайвокера": новий постер / Facebook / @StarWars

Зазначимо, що всередині серпня 2019 року в каліфорнійському місті Анахайм відбувся фестиваль D23 Expo, де представники The Walt Disney Company демонстрували свої новинки. Тоді автори фільму "Зоряні війни: Сходження Скайвокера" показали перший постер до фільму. На знімку виднілися головні герої та Імператор Палпатін, який мав загинути ще у 6 епізоді саги.

Слідом за постером з'явився офіційний трейлер з назвою "Історія покоління добігає кінця". Символічно у першій частині ролика режисер Джей Джей Абрамс показав кадри з попередніх частин "Зоряних війн". Окрім цього, у трейлері були й нові промо-кадри, зокрема, фрагменти битви Рей та Кайло Рена. Тизер завершився тим, що головна героїня постає перед глядачами в образі "послідовника Темної сторони": у руках Рей тримає особливий світловий меч червоного кольору.

Дивіться новий трейлер до фільму "Зоряні війни: Сходження Скайвокера": відео

Що відомо про фільм "Зоряні війни: Сходження Скайвокера"?

"Зоряні війни: Сходження Скайвокера" – це 9 за рахунком фільм популярної франшизи. Вперше сага вийшла на екрани у 1977 році, та згодом отримала шалену популярність. Кожна частина франшизи розповідає про військові конфлікти у галактиці, які майстерно поєднуються з особистими перипетіями в житті головних героїв.

Зйомки довгоочікуваного фільму "Зоряні війни: Сходження Скайвокера" розпочались ще у 2018 році, однак його автори не поспішали презентувати офіційні кадри. Тільки весною 2019-го кіномани побачили перший тизер та дізнались назву кінострічки.

Головною героїнею 9 епізоду стала Рей (Дейзі Рідлі). У тизері вона біжить пустелею зі світловим мечем, очікуючи на поєдинок з Кайло Реном. Усі прихильники саги звернули увагу на завершення ролика, де звучить знаменита фраза Люка Скайвокера з попередньої частини: "Ніхто не пішов назавжди". Як автори проєкту планують поєднати сюжетну лінію епізодів, наразі невідомо. Однак на пресконференції представники Disney впевнено заявили, що не мають на меті продовжувати рейтингову серію фільмів.

Прем'єра заключної частини саги запланована на 19 грудня 2019 року.

Дивіться перший трейлер до фільму "Зоряні війни: Сходження Скайвокера": відео