Всередині червня 2019 року всі західні ЗМІ поширили інформацію, що Дакота Джонсон та Кріс Мартін розірвали стосунки. Однак всупереч всім заявам інсайдерів, пара продовжує зустрічатись. Так, 28 серпня закоханих помітили в одному з ресторанів Нью-Йорка, повідомляє The Daily Mail.

Читайте також: Дакота Джонсон і вокаліст Coldplay зробили однакові татуювання: фотодоказ

Дакота Джонсон та Кріс Мартін обрали для побачення затишний заклад Double Zero, не привертаючи увагу відвідувачів. На вечері пара не обмежилась, тому продовжила зустріч романтичною прогулянкою Нью-Йорком. З ресторану закохані вийшли, тримаючи один одного за руки, а під час самого побачення не приховували ніжності.

Водночас друзі Дакоти Джонсон стверджують, що насправді пара не розходилась, а просто взяла невелику паузу у стосунках. У серпні вони влаштували подвійне побачення з Гвінет Пелтроу та її чоловіком Бредом Фелчаком. За даними інсайдерів, саме акторка та екс-дружина Кріса Мартіна підштовхнула його та Дакоту Джонсон до возз'єднання.

Що відомо про роман Мартіна та Джонсон? Кріс Мартін та Дакота Джонсон познайомились у жовтні 2017 року. До того музикант був одружений з Гвінет Пелтроу, з якою після розлучення зберіг дружні стосунки та разом з нею виховує двох дітей 15-річну Епл та 13-річного Мозеса.

У травні журналісти таблоїда The Sun заявили, що Дакота та Кріс розійшлись. Востаннє пару бачили ще в квітні 2019-го, тому всі журналісти почали вивідувати деталі розлучення. За даними ЗМІ, Кріс Мартін хотів мати дітей, а Дакота ще не поспішає з цим.