Як повідомляє таблоїд The Sun з посиланням на інсайдерів, саме після новини про вагітність коханої Ед Ширан оголосив про творчу паузу. Сталось це в грудні напередодні католицького Різдва. Виявляється, Ед Ширан хотів піклуватись про Черрі Сіборн упродовж вагітності та більше часу проводити з нею.

Дивіться також Вагітна Alyosha випустила колискову перед народженням доньки

Первісток пари має народитись до кінця серпня 2020 року. Інсайдер зазначає: саме карантин допоміг дружині Еда Ширана так довго приховувати вагітність навіть від близьких друзів. Вчора подружжя зателефонувало кільком з них і поділилось радісною новиною. Ед Ширан і Черрі Сіборн досі живуть у своєму маєтку в Соффолку, де і очікують на появу первістка.

"Ед і Черрі до кінця місяця стануть батьками. Вони дуже схвильовані, але вирішили це приховати. Самоізоляція стала чудовим прикриттям, аби нікого не бачити тривалий час. Але поява дитини вже скоро і їхнє хвилювання зростає, тому вони й вирішили розповісти родичам і друзям. Зараз Ед і Черрі у себе вдома, проводять останню підготовку до пологів. Це дійсно щасливий час", – розповів інсайдер.

Що відомо про стосунки Еда Ширана

Черрі Сіборн – однокласниця Еда Ширана. Однак зустрічатись вони почали після того, як дівчина повернулась після навчання у США до рідної Великої Британії. Сталось це у 2015 році. Ед Ширан не хотів привертати увагу до свого приватного життя, тому стосунки були таємними. А вже на дні народженні Тейлор Свіфт у 2016 році музикант прийшов на вечірку у супроводі Черрі, заявивши таким чином, що закоханий у дівчину.

У 2018 році Ед Ширан і його кохана дівчина офіційно одружились. Перед весіллям музикант написав для Черрі Сіборн пісню Perfect, яка підкорила всі хіт-паради і досі є улюбленою композицією молодят.

"У якийсь момент я вирішив для себе, що більше не буду зустрічатись з актрисами або іншими дівчатами зі своєї індустрії. Але я не думав, що я полюблю когось зі своєї школи. У мене немає ніяких сумнівів, що Черрі – та сама, єдина", – заявляв Ед Ширан в одному з інтерв'ю.