Анастасія – ім'я, яке походить з Давньої Греції та перекладається на українську як "повернена до життя", "воскресла", "безсмертна". А яким характером володіють жінки з таким ім'ям та що їм характерно – розкаже 24 Канал.

До речі Абсолютно унікальні імена: як називали дітей на Дніпропетровщині

Анастасія у дитинстві

Дівчинка, на ім'я Анастасія росте доброю, чуйною, співчутливою. Вона багато мріє та іноді живе в уявному світі. Любить вигадувати якісь події, ситуації та в голові їх проживати. Така дитина є дуже відкритою до світу, через що їй можуть зробити боляче.

Дуже важливо виховувати в Анастасії дисципліну з самого дитинства. Тому що їй буває складно тримати на чомусь концентрацію та робити одну справу. Цю природну допитливість треба скеровувати у правильний бік.

Анастасія у дорослому житті

Попри зовнішню милість та наївність, Анастасія завжди знає, чого хоче від життя. Їй не стають на заваді жодні перешкоди, коли йдеться про власні мрії та бажання. Водночас дуже екологічно проявляють себе у стосунках з іншими людьми. Тобто, вони не будуть чинити якоїсь підлості.

  • Анастасію важко щось примусити робити. Часто керується в житті саме натхненням, тому жити за правилами їй дається непросто.

Щодо роботи, то їй підійдуть творчі або соціальні професії: журналіст, артист, лікар, вчитель, художник, дизайнер. У цих сферах жінки з цим ім'ям зможуть відкрити себе на повну.

Характер Анастасії

Зазвичай Анастасії стають інтровертами, які багато комунікують з людьми. Хоча їм це подобається. У них часто змінюється настрій, і від цього може змінюватися їхня поведінка. Зосереджені на власному внутрішньому світі та здатні до глибокого самоаналізу.

  • Сильна сторона Анастасії – доброта. Вона допоможе, якщо людині це потрібно.
  • Також вони можуть легко покращити настрій іншим людям. Намагаються шукати позитив у найменших речах, навіть якщо ситуація – не з найкращих.
  • Цим жінкам характерний перфекціонізм. Вони намагаються все робити ідеально, щоб не було жодної помилки. І якщо так не вийшло – засмучуються та картають себе.

Щодо любовної сфери, то Анастасії є відданими жінками й турботливими мамами. Іноді навіть жертвують кар'єрою заради сім'ї, настільки це для них важливо. Часто рано виходять заміж та перебувають в одному шлюбі все життя. У цьому плані вони не помиляються в людях та роблять правильний вибір.