Злата Огнєвіч часто відпочиває в жаркому Таїланді, проте цьогорічну зимову відпустку вирішила провести на Балі. На своїй сторінці в інстаграмі зірка радо ділиться з підписниками емоціями, публікуючи фото та відео.

Читайте також: Злата Огнєвіч похизувалась стрункою талією в купальниках: спекотні фото

Днями Злата поширила в мережі ролик, на якому розповідає про духів, які живуть на Балі. Співачка показала свою природну красу та похизувалася гарною засмагою.

Острів тисячі духів і місце, куди з'їжджаються тисячі людей зі всіх куточків світу! Всюди тут можна побачити Храми та підношення для Духів, ритуальні танці і служіння, зустріти схід сонця на вулкані та милуватися водоспадами,
– пише про Балі артистка.

Також Огнєвіч додала, що балійці думають та діють, орієнтуючись на гори – притулок богів.

Вони не починають роботу, не порадившись із жерцем, щоб дізнатися чи сприятливий цей день і цей час, і як в цей момент співвідносяться сили богів і демонів в космічному колесі часу,
– розповідає Злата.

Зірка додала, що на Балі можна скупатися відразу в двох океанах: Індійському і Тихому, а також в Балійському морі, які омивають цей острів. На думку співачки, Балі – це місце, яке точно варто відвідати і відчути всім серцем.