Зазвичай артистка обирає сонячний Таїланд. Однак у 2020 році Злата Огнєвіч піддалась тревел-трендам та вирушила на популярний серед зіркових відпочивальників острів Балі.

Дивіться також: Злата Огнєвіч показала розкішну фігуру в білизні: фото 18+

"Напевно, це неможливо, настільки вони різні за внутрішнім відчуттям! Зовнішньо – багато що нагадує Таїланд. А от по глибині – поки Балі на першому місці! Тут стільки гармонії, сили, величі природи", – поділилась Злата Огнєвіч.

Співачка вже встигла поніжитись на пляжі, а в мережі з'явились її курортні фото в купальниках. Перед камерою вона постала у роздільних пляжних вбраннях чорного та червоного кольорів, відтак всі прихильники могли побачити ідеальну фігуру Злати Огнєвіч.

Не боїться артистка і займатись екстремальними видами спорту. Злата Огнєвіч вперше у житті стала на дошку для серфінгу та не стримувала своїх емоцій після дебютного заняття з тренером.

"Ааа! Перший урок серфінгу! Емоцій – океан! Це такі кайфові відчуття, потрібно мати дуже сильне тіло і ноги, відключати мозок від страху і слухати хвилі! А ще – знання йоги стали в пригоді. Мій коуч сьогодні терплячий", – написала Злата Огнєвіч, поділившись ефектним кадром.