Церемонія відгриміла у столичному Палаці Спорту 30 листопада. На червоній доріжці M1 Music Awards 2019 можна було побачити чи н6е всіх представників українського шоу-бізнесу. Зокрема, перед камерами постали Тіна Кароль, Настя Каменських і Потап, Світлана Тарабарова, Alyona Alyona, Монатік, Аліна Гросу, Олександр Пономарьов, учасники гуртів "Время и Стекло", "Без обмежень", "С. К. А. Й", The HARDKISS та інші. Кожен з артистів заздалегідь готувався до цього публічного виходу, відтак на червоній доріжці продемонстрував чи не найефектніше вбрання свого гардеробу.

Цікаво: M1 Music Awards 2019: якими вбраннями вражали українські зірки

Особливу увагу журналістів привернула розкішна Злата Огнєвіч. Співачка постала перед глядачами церемонії у приголомшливій вечірній сукні рожевого кольору від Ricca Sposa Kiev. Вбрання підкреслило струнку фігуру зірки та ідеально посувало до вечірнього дрес-коду премії. Окрім цього, Злата Огнєвіч оновила свій імідж: артистка перефарбувала волосся у світліший колір та зробила романтичні кучері.

Сьогодні я отримала океан компліментів! Чудова сукня, мій образ і все – просто ідеально,
– написала Злата Огнєвіч.

Як відомо, Злата Огнєвіч – одна з небагатьох представниць українського шоу-бізнесу, яка з легкістю наважується на експерименти зі стилем та іміджем. Досі артистка мала темне волосся, яке полюбляла укладати, роблячи легкі голлівудські локони. Окрім цього, донедавна Злата носила гривку.

До теми: Переможці премії M1 Music Awards 2019: хто з виконавців отримав нагороду