У 2017 журнал Forbes віддав Вінфрі 21-у сходинку цього рейтингу. Традиційно найвище з усіх представниць медіа. Тому Опру називають найбільшою фігурою американського телебачення.

Дивіться також: Зірки на тарілці. Прості кроки до ідеального тіла від відомого актора Кріса Пратта

Власне, словосполучення "найбільша фігура" вживають і через постійні битви зірки із зайвими кілограмами. В дитинстві у Вінфрі з'явилася серйозні проблеми з обміном речовин. Ще з 80-х років минулого століття вага Опри стрибала в діапазоні 40 кілограмів. Такі американські гірки тривали більше 20-ти років. А місію схуднення суттєво ускладнювали ще й проблеми зі щитоподібною залозою.


Ведуча боролась із зайвою вагою мало не все життя

Та все, що не вбиває, врешті робить нас сильнішими. Накопичивши увесь досвід боротьби з ожирінням, у 2015 році Опра вступила у вирішальну битву за власне здоров'я.

Гроші, слава та успіх нічого не означають, якщо ви не можете контролювати власне життя. Це все не має значення, якщо ви не можете влізти у свій одяг. Це означає, що жир переміг, а ви програли.

Більше, ніж півстоліття зірці знадобилося, аби усвідомити очевидну, здавалося б, істину: рецепт схуднення – це більше рухатися та менше їсти.


Як змінювалась вага Опри Вінфрі у різні роки

У Вінфрі щоправда є кілька і власних фішок. Замість кави Опра перейшла на зелений чай, звісно без цукру. Зірка зменшила вживання солі та повністю відмовилася від алкоголю.

Місце страшенно популярного в Америці смаженого м’яса зайняла риба приготовану на пару. Зазначимо, що барбекю – реберця, крильця, бургери, стейки – у США не просто їжа, а частина масової культури. Тому відмова від неї для Опри – маленький подвиг.

На які кроки наважилась зірка, аби у свої 64 роки скинути близько 30 кілограмів – дивіться у програмі.