Про це йдеться на її сторінці у Twitter.

Знаменитий телесеріал "Всі жінки – відьми" дочекався перезавантаження. Випуском нового серіалу зайнявся телеканал CW, який і випустив перший повний трейлер ремейку культового містичного серіалу. Як і раніше, весь сюжет буде побудований навколо трьох сестер-відьом – Меггі, Мел і Мейсі, яких зіграли 34-річна Мелоні Діас, 28-річна Мадлен Манток і 22-річна Сара Джеффрі відповідно.

Читайте також: Культовий серіал "Всі жінки відьми" отримає продовження: деталі

Маю велику надію, що новий серіал все-таки краще, ніж його реклама, і спадщина збережеться. Ремейки виходять набагато краще, коли вони віддають данину поваги оригіналу, а не принижують його,
– заявила вона.

"Ось у чому справа. Поки ви не попросите нас переписати сценарій, як це робив щотижня Бред Керн, навіть і не думайте, що у вас вийде витягти хоч якусь вигоду з нашої праці. "Зачаровані" належать нашій четвірці, нашого величезного числа сценаристів і знімальній групі, а також нашим шанувальникам. У вас не вийде ввести в оману наших шанувальників, навіть використовуючи нашу назву", – писала Холлі Мері Комбс ще в січні 2018 року.

Читайте також: В мережі опублікували інтимні фото зірки серіалу "Всі жінки відьми": фото (18+)

Вона додала, що "ніколи не розуміла, що такого кумедного або феміністського в тому, щоб знімати серіал, який ясно дає зрозуміти, що актриси оригіналу просто занадто старі, щоб пропонувати їм ту ж роботу, яку вони виконували 12 років тому".

Усі жінки – відьми: дивитись трейлер серіалу онлайн

Про що серіал "Всі жінки — відьми"? Це американський телесеріал, що складається з восьми сезонів, показ проводився американським телеканалом The WB з 1998 по 2006 р. У першому сезоні присутні численні елементи жанру фільму жахів, в подальших сезонах серіал змінився як драма в жанрі фентезі.