Як повідомляє Variety, канал вже замовив пілотну серію ремейка популярного серіалу "Всі жінки відьми", який вперше вийшов на екрани в 1998 році.

Читайте також: Зірка серіалу "Всі жінки відьми" вагітна четвертою дитиною: фотодоказ

Незважаючи на те що акторський склад не розголошують, відомо, що сюжетна лінія і персонажі не зміняться. Сестри – Пайпер, Фібі і Прю –продовжать боротися зі злими магічними силами за допомогою чаклунства, проте дії серіалу розгорнуться вже в 2018 році. Раніше передбачалося, що нові "Всі жінки відьми" стануть приквелом, а чарівниці виявляться в середині 1970-х років. Але пізніше пробний сценарій був змінений, а концепт переглянутий.

В основу нового серіалу ляже історія, яку створила Дженні Снайдер Урмен, автор серіалу "Незаймана Джейн". Урмен також стане одним з виконавчих продюсерів.

Оригінальний серіал "Всі жінки відьми" виходив з 1998 по 2006 рік. За цей час глядачі подивилися вісім сезонів історії про трьох сестер, які відкрили в собі паранормальні здібності і використовували їх для боротьби з темними силами. В серіалі знімалися Холлі Марі Комбс, Алісса Мілано, Шеннен Доерті і Роуз МакГоуен.