Як відомо, останній епізод серіалу "Спіймати Кайдаша" вийшов на екран 11 березня. Телепроєкт отримав шалену популярність, адже люди із захватом спостерігали за чварами між головним героями. І хоч серіал завершився, актори залюбки розкривають деталі створення стрічки. Зокрема, Антоніна Хижняк відверто розповіла про інтимні сцени за її участю.

Цікаво: "Спіймати Кайдаша": цікаві факти про головних акторів українського серіалу

В інтерв'ю Олени Світлицької вона зізналась, що насправді шлюбна ніч, яку глядачі побачили у перших епізодах "Спіймати Кайдаша", була не настільки пристрасною. Виконавці ролей Мотрі та Карпа лягли в ліжко одягненими та не могли стримати сміх.

"Зніматися в інтимних сценах – це така "ржака". На майданчику перебувають багато людей, хтось щось скаже, і ти вже регочеш. А ще я пам'ятаю, як знімали нашу першу шлюбну ніч, ми взагалі навіть не переодягалися. Були у светрах і штанах, я просто приспустила светр на плечі, і ми накрилися ковдрою. Це було дуже смішно", – розповіла Антоніна Хижняк.

Однак вже на екранах глядачі побачили тільки пристрасну сцену кохання. За словами Антоніни Хижняк, автори серіалу зробили це завдяки режисерським хитрощам.

За це я люблю магію кіно. Ти на майданчику знаєш, як все знімається, але для глядача створюєш ілюзію, що все по-справжньому. І люди вірять,
– додала вона.


"Спіймати Кайдаша": цікаві деталі про зйомки / Скріншот

Однак пікантності серіалу "Спіймати Кайдаша" не бракувало. У перших серіях один з головних персонажів Лаврін постає ловеласом. Він не хоче квапитись з весіллям, як його брат Карпо, та залюбки крутить роман з красунями. Це можна побачити і в офіційному трейлері серіалу.

Дивіться трейлер до серіалу "Спіймати Кайдаша": відео