Днями у знаменитому театрі Семюеля Дж. Фрідмана, що в Нью-Йорку, відбулась довгоочікувана прем'єра "Мене звуть Люсі Бартон". Чимало поціновувачів мистецтва прийшли на Бродвей, щоб першими переглянути виставу. Серед запрошених гостей світського заходу була й знаменита акторка Синтія Ніксон.

Цікаво: Дружина Сергія Бабкіна змінила імідж: як тепер виглядає акторка

Зірка "Секс і місто" залюбки постала перед камерами журналістів, красуючись у буденному чорному пальті з поясом та чоботах без підборів. Елегантності образу 53-річної Синтії Ніксон додав темний шарф зі світлою стрічкою, яким вона прикрила не зовсім вдалий look для світського виходу.

Синтія Ніксон у Нью-Йорку
Синтія Ніксон у Нью-Йорку / Getty Images

Однак не вбрання шокувало прихильників. У мережі не впізнали акторку Синтію Ніксон. Тепер знаменитість суттєво погладшала та на нових знімках виглядала значно старшою. Звернули увагу й на шкіру обличчя, в'ялу та з почервоніннями.

Акторка Синтія Ніксон змінилась до невпізнання
Акторка Синтія Ніксон змінилась до невпізнання / Getty Images

Прихильники навіть припустили, що Синтія Ніксон може мати проблеми зі здоров'ям, адже ще 10 січня вона виглядала зовсім по-іншому. Наразі акторка не коментує жодних припущеньщодо її самопочуття та не зважає на хейтерів.

Синтія Ніксон в театрі 10 січня
Синтія Ніксон в театрі, 10 січня 2020 року / Getty Images