40-річна зірка Marvel у розпал пандемії коронавірусу опублікувала допис у своєму інстаграмі, який викликав справжній резонанс у мережі. Так, Еванджелін Ліллі поспішила повідомити прихильникам, що відправила двох своїх дітей до гімнастичного табору.

Читайте також Зірки запустили флешмоб у час карантину: Я залишаюсь вдома заради...

Акторка зазначила, що малюки ретельно вимили руки перед тим, як розпочали свої заняття, та весело проводять час. Проте далеко не всі фоловери оцінили такий вчинок матусі, наголосивши, що нині не час для масових заходів: "Пробачте, ви надзвичайно егоїстичні та безвідповідальні до життя людей".

Сама ж Еванджелін Ліллі не забарилася з відповіддю та пояснила своє ставлення до смертельного захворювання, яке забрало десятки тисяч життів. Зірка назвала коронавірус "респіраторним грипом" та наголосила, що влада зайшла надто далеко у своїх спробах зменшити спалах поширення недуги.

Люди так легко дозволили уряду контролювати їхнє життя… Давайте пильно стежити за нашими лідерами, переконуючись, що вони не зловживають цим моментом, щоб викрасти більше свобод і заволодіти більшою силою,
– написала Еванджелін Ліллі у коментарях.

Акторка відчуває, що впроваджені заходи безпеки обмежують її свободу та створюють дискомфорт: "Деякі люди цінують своє життя більше за свободу, інші люди цінують свободу більше за своє життя. Ми всі робимо вибір". Крім того, знаменитість відверто розповіла, що живе в одному будинку з батьком, який бореться з четвертою стадією лейкемії. ВООЗ наголошує, що саме люди з ослабленим імунітетом та громадяни похилого віку перебувають у групі ризику.

Кількість жертв коронавірусу у світі перевищила 10 000 осіб. Станом на 20 березня зареєстровано 245 829 випадків зараження коронавірусом, з них понад 88 тисяч осіб одужали.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу