Нині соціальні мережі стали чи не єдиною можливістю для комунікації. Так, посилену увагу віртуальному спілкуванню з фанами приділяють й голлівудські зірки. Аби вплинути на ставлення суспільства до карантину, вони не лише демонструють власне дозвілля вдома, а й публікують мотиваційні фото.

До теми Карантин триває: Роббі Вільямс влаштував онлайн-концерт

Уряд більшості країн світу закликає громадян залишатися у власних домівках та максимально обмежити своє пересування та перебування у людних місцях. Аби вплинути на тих, хто вперто відмовляється самоізолюватися, кумири мільйонів запустили флешмоб. Вони одне за одним публікують світлини з текстом: "Я залишаюсь вдома заради". Таким чином медійні персони наголошують на важливості дбати не лише про себе, а й про тих, хто знаходиться поряд.

Автором ініціативи виступив 61-річний американський актор Кевін Бейкон, який дотримується заходів безпеки заради дружини Кіри Седжвік: "Якщо ви теж вдома, як і я, опублікуйте відео або фотографію з табличкою, як у мене, розповідаючи, для кого ви залишаєтеся вдома".


Кевін Бейкон запустив флешмоб "Я залишаюсь вдома заради" / Instagram / @kevinbacon

Всього за один день до нього долучилися найпопулярніші представники сучасного шоу-бізнесу – футболіст Девід Бекхем, музикант Елтон Джон, актори Демі Ловато, Єва Лонгорія, Шерон Стоун, Емма Вотсон та Наталі Портман, співачка Бренді Карлайл. Вони залишаються вдома заради дітей, коханих, домашніх улюбленців, друзів та здоров'я. Ініціативу підтримали й користувачі соціальних мереж, які під хештегом #istayhomefor.

Відео: 24 канал закликає – Залишайся вдома!