Більшість успішних кінопроєктів довелося заморозити в умовах карантину. Нині безліч знімальних груп опинилося без зарплати, а економічну кризу відчули навіть імениті представники індустрії. Як повідомляє видання TMZ, актор Джеремі Реннер відверто заявив про фінансові труднощі.

До теми Netflix пожертвує 100 мільйонів доларів працівникам кіноіндустрії у розпал коронавірусу

Зірка "Месників" зауважив, що цьогоріч його робота над стрічками Marvel завершилася, а заплановані зйомки призупинені на тривалий час через пандемію коронавірусу. В останні тижні він відчув суттєві матеріальні проблеми. Так, Джеремі Ренне подав позов до суду, яким вимагає зменшити суму аліментів на доньку від першого шлюбу з акторкою Сонні Пачеко. Стосунки між парою завершилися 2015-го, за рік після одруження, а ексдружина виховує спільну доньку самостійно.

Проте карантинний режим – лише привід для Джерема Ренне скоротити колосальні щомісячні виплати у розмірі 30 тисяч доларів – понад 800 тисяч гривень. Зірковий татусь переконаний, що суми в 11 тисяч доларів цілком достатньо на проживання, харчування, транспорт та одяг для 6-річної Ави.

Ненаситний апетит Сонні до грошей Джеремі не має кінця,
– йдеться в судових документах.

Джеремі Ренне вимагає через суд контролювати витрати на доньку, адже запевняє, що ексдружина витрачає кошти нераціонально. Він наголошує, що Сонні Пачеко не лише користується його матеріальним становищем, але й налаштовує дитину проти батька.

Нагадаємо, що за версією видання Forbes 2018 року Джеремі Ренне став найприбутковішим актором. За кожен долар, що отримав за роль, кіностудії він приніс 82,70 долари.