Про це розповіли на The Daily Mail.

Офіційно пара про свій розрив не оголошувала, однак папараці отримали підтвердження чуток, коли побачили екс-дружину Фішберна в обіймах іншого чоловіка. Джина в той момент була без обручки і цілувала невідомого після спільної вечері в одному з ресторанів Нью-Йорка.

Читайте також: Чоловік Джулії Робертс планує розлучитись з актрисою через Річарда Гіра – ЗМІ

Що ж стало причиною розриво – невідомо, однак у них є спільна 10-річна донька Делайла, яку вони планують надалі виховувати разом.


Лоуренс Фішберн, Джина Торрес і донька Делайла

"На щастя, наша сім'я залишається незайманою, і ми будемо продовжувати виховувати нашу дочку разом з любов'ю, радістю і благоговінням. А також ставитись один одного з повагою і любов'ю і постійним розумінням того, що ми разом, якщо не пліч-о-пліч", – заявили вони у виданні.

У виданні US Magazine також з'явився офіційний коментар Джини, яка додала, що розлучення було мирним і підготування до нього розпочалось ще восени 2016 року.

Із важким серцем ми з Лоуренсом мирно розійшлися та почали процес розірвання нашого шлюбу на початку осені минулого року. Ніхто тут не поганець. Це лише історія кохання з іншим закінченням, якого ніхто з нас не чекав,
– зазначила кіноактира Торрес.

Джина Торрес є відомою кіноактрисою, яка зіграла Джесіку Пірсон в серіалі "Форс-Мажори", а також у фільмах "Матриця: Перезавантаження" і "Матриця: Революція" та інших кінострічках. Очевидно, на знімальному майданчику актори і познайомились.


Лоуренс Фішберн і Джина Торрес фільмі "Матриця: Революція"

До слова, це був другий шлюб кіноактора. Від першого шлюбу з актрисою Хайн О. Мосс у нього є ще двоє дітей: 30-річний син Ленгстон і 26-річна дочка Монтана.