Про це повідомляє Ace Showbiz із посиланням на Radar Online.

Сама актриса чи будь-яка інша сторона конфлікту чуток не підтверджує. Проте інформатор видання повідомив, що 49-річна Джулія віднедавна стала часто спілкуватися з Річардом, ходити з ним по ресторанах, де вони засиджуються допізна в окремих кабінетах. І це категорично не влаштовує її чоловіка.

Читайте також: Чергові зізнання: Джолі пояснила причину розлучення з Бредом Піттом

"У Джулії та Денні за всі ці роки бували загострення, але не такі, як оця сварка. Денні розлютився через Річарда. І все своє незадоволення їхнім не безпроблемним шлюбом він вихлюпнув в одну страшну сварку!", – повідомив співрозмовник видання.

Тож, за його словами, тепер справа йде до розлучення, і буде воно недешевим, адже ділитиме подружжя 225 мільйонів доларів.


Джулія Робертс та Деніел Модер

Джерело також зазначило, що Джулія з Денні не з'являлися разом на людях уже сім місяців. Зокрема 16-го вересня акторка сама вболівала за 12-річного сина Фіннеаса під час його футбольного матчу. Батька хлопчика не було.

До слова, 4 липня 2002 року Джулія вийшла заміж за кінооператора Деніела Модера. 28 листопада 2004 року біля пари народилася двійня – дівчинка Хезел Патріша і хлопчик Фіннеас Уолтер. 18 червня 2007 року Джулія народила третю дитину – хлопчика Генрі Даніела Модера.

Як відомо, Джулія Робертс і Річард Гір зіграли разом у таких картинах, як "Кралечка" та "Наречена-втікачка".