Про те, що голлівудська пара очікує на появу первістка, стало відомо у серпні. Попри жваве обговорення у ЗМІ Патрік Джей Адамс тоді не коментував цієї інформації.

Читайте також: Дакота Джонсон вагітна первістком, – ЗМІ

Тепер же актор сам заявив, що у нього народилась донечка. Радісною звісткою він поділився у своєму блозі, додавши перше фото новонародженої дитини.

"Світ щойно став на 8 фунтів важчим. Дякую всім, хто оберігав наше особисте життя в цей неймовірний і прекрасний час. Я дуже радий і схвильований, що ця дівчинка прийшла в моє життя. Ми зробимо все, щоб вона була сильною, завжди керувалася розумом і серцем, жила без страху. Це абсолютно новий день і новий світ, і вони прекрасні", – зворушливо написав Патрік Джей Адамс.

Обличчя дівчинки новоспечений татко не показав, дотримуючись традицій. Окрім цього, актор досі не зізнався, як він зі своєю чарівною дружиною Троян Беллісаріо назвали дитину.

До слова, Патрік Джей Адамс та Троян Беллісаріо почали зустрічатись ще у 2009 році. У лютому 2014 року актори оголосили про заручини. Розкішне весілля пари відбулось у Південній Кароліні в 2016 році.