Про це повідомляють на The Mirror.

Знаменита актриса і колишній чоловік Гвінет Пелтроу перебувають у стосунках більше року та навіть встигли зробити собі однакові татуювання. Дакота Джонсон довгий час намагалась приховати стосунки з музикантом, але лише недавно вона зізналась, що щаслива зі своїм коханим.

Читайте також: Дакота Джонсон прокоментувала свій роман з солістом Coldplay

Однак папараці цими вихідними помітили, що на попередніхн вихідних до території будинку почали з’їжджатись відомі кіноактори: батьки Мелані Гріффіт і Дон Джонсон, а також Шон Пенн і Джулія Робертс. Також можна було побачити, як на гучному святкуванні було багато рожевих та голубих кульок, останні з яких випустили в небо. ЗМІ висловили припущення, що вечірка була присвячена очікуванню хлопчика у Дакоти та Кріса.


Дакота Джонсон і Кріс Мартін не очікують дитину

Але представник актриси вже встиг заперечити всі чутки. Він пояснив, що кіноактриса не вагітна, а запізніле свято було влаштоване в честь її дня народження, яке відбулось 4 жовтня.

Варто додати, що Кріс Мартін раніше був одружений на Гвінет Пелтроу і шлюб тривав 12 років. В екс-подружжя двоє дітей: 14-річна Еппл та 12-річний Мойсей.