Люпіта Ніонго стала головною героїнею березневого номера Allure. Крім нового фотосету, в новому номері видання з'явилося інтерв'ю, в якому Ніонго розповіла про свою участь в фільмі "Чорна пантера".

Читайте також: Зірки фільму "Чорна пантера" знялись для обкладинки журналу Essence


Люпіта Ніонго для Allure

"Це був дійсно неймовірно надихаючий процес зйомок, тому що ви навіть не можете уявити, скільки красивих і глибоких думок було вкладено в цей фільм. Це чарівне видовище – бачити, як африканський світ стає прикладом для всієї планети. На зйомках ми всі чудово розуміли, що стаємо частиною чогось по-справжньому особливого", – поділилася враженнями актриса.


​Люпіта Ніонго для Allure

За підсумками касових зборів за перший вікенд в прокаті, фільм "Чорна пантера" став п'ятою кращою картиною вікенду за всю історію, потіснивши фільм "Месники: Ера Альтрона".


​Люпіта Ніонго для Allure


​Люпіта Ніонго для Allure

Про що фільм "Чорна пантера"?
"Чорна Пантера" (Black Panther) — американський супергеройський фільм, заснований на однойменних коміксах видавництва Marvel Comics. Головний герой фільму – син короля африканської країни Ваканда. Країна ніколи не була процвітаючою, але головна її цінність – поклади унікального металу, який здатний поглинати вібрації. Вся історія маленької держави – це захист від ворогів, які прагнуть знищити населення, аби дістатися до безцінних природних копалин. Щоразу на захист ставав таємничий герой – Чорна Пантера.
Фантастичний бойовик став 17-м фільмом Marvel Studios.