Відповідні фото з'явились на сайті журналу.

У фотозйомці взяли участь такі актори фільму з Всесвіту "Marvel" як Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан, Люпіта Ніонго, Данай Гуріра, Анджела Бассет, Деніел Калуя, Форест Вітакер і Летіція Райт.

Читайте також: Прем’єра фільму "Чорна Пантера" в Україні: трейлер і сюжет

В інтерв'ю для видання акторський каст розповів, що ідея фільму "Чорна Пантера" є дуже схожою реальністю. Оскільки за сюжетом фільму головний герой Чорна Пантера (Чедвік Боузман), король вигаданої країни Ваканда, повертається на батьківщину, де стикається зі старим ворогом і загрозою початку світової війни, так і зараз африканський народ перебуває під загрозою зникнення.

Ідея створити сценарій, в якому ви побачите дуже сильних, уповноважених африканців, справді хвилює мене, тому що моє серце, душа і дух дуже прагнуть це побачити,
– розповіла актриса Данаї Гуріра, яка виконала роль Окої в складі армії жіночих охоронців.


Актриси з "Чорної Пантери" на обкладинці Essence


Актриси з "Чорної Пантери" на обкладинці Essence


Актори з "Чорної Пантери" на обкладинці Essence

Чим особливий журнал Essence?

Журнал "Essence" є щомісячним глянцевим африкансько-американським журналом, орієнтованим на вік 18-49 років. Це виданння є одним у своєму роді, тому що фокусується на пошуку лише темношкірих людей, розповідає про їхні успіхи та запрошує на свої фотозйомки. У журналі йдеться про моду, "lifestyle" та красу.