Ввечері 5 грудня американці змогли вперше переглянути пригодницьку кінострічку "Аеронавти". Прем'єра пройшла у Нью-Йорку та прикувала увагу всіх західних ЗМІ. На червоній доріжці з'явились головні актори фільму – Фелісіті Джонс та Еді Редмейн, які залюбки позували перед камерами та відповіли на питання журналістів.

Читайте також: Українська прем'єра драми "Аеронавти": сюжет і трейлер стрічки, заснованої на реальних подіях

Однак не ефектна поява зірок кінострічки привернула увагу всіх журналістів, а округлий живіт акторки. Фелісіті Джонс прийшла на кіноподію у чорній приталеній сукні, відтак не змогла приховати першої вагітності. Під час особливого виходу акторку підтримував її чоловік, режисер Чарльз Гард.

Відомо, що з Чарльзом Гардом зірка почала зустрічатись у 2015 році. Пара познайомилась на знімальному майданчику. Тоді Фелісіті Джонс переживала завершення стосунків з інтернет-зіркою Едом Форнілесом, з яким вона мала роман упродовж 10 років.

Чарльз Гард вирішив не тягнути з весіллям, тому вже у 2018-му пішов до вівтаря з коханою. Наразі ані режисер, ані Фелісіті Джонс не коментують майбутню появу первістка. Для обидвох дитина стане першою.